На особистий прийом до першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Олександра Строганова звернулося 4 громадян. Запитання, що звучали під час прийому, стосувалися в основному, відмов у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ. В одному з випадків громадянка претендувала на земельну ділянку, права на оренду якої виставлені на продаж з торгів і не передбачена для безоплатної передачі у власність. Саме тому й отримала відмову. Інша громадянка вже використала своє право на одержання безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, коли отримала земельну ділянку площею 0,6 га, а отже, отримати іншу земельну ділянку з таким же цільовим призначенням не може. Відповідно до статті 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

Довідка

З графіком особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області можна ознайомитися ТУТ.

Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється за телефоном (0552) 313104 не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.