У 2019 році продовжується процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. За планом, землі мають отримати ОТГ, утворені у минулому році (з їх переліком можна ознайомитися на сайті https://decentralization.gov.ua/). Т

Наказом від 24 квітня Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області затвердило технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі, на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади м. Нова Каховка Херсонської області. Проведено інвентаризацію 234 земельних ділянок, загальна площа яких склала 434,2353 га.

Довідково

На території Херсонської області створено 28 об’єднаних територіальних громад. Протягом 2018 року Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області видало 52 накази про передачу у комунальну власність громад 6195 земельних ділянок загальною площею 94 793,4767 га. Можливість розпоряджатися землею для об’єднаних територіальних громад одна з ключових позицій успішного проведення реформи децентралізації.