Сьогодні мешканці Новотроїцького району мали можливість особисто поспілкуватися з керівником Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області. На прийом до відділу у Новотроїцькому районі в цей день звернулося 11 громадян із районного центру та навколишніх сіл. Запитання, з якими вони зверталися, були різноманітними. 

Зокрема, мешканець с. Зелене цікавився можливістю придбання у власність на безоплатній основі земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, житель Новопокровки – як розірвати договір оренди землі з приватним підприємством. Крім того, були питання щодо порушення землевласниками меж суміжних ділянок, участі у земельних торгах щодо набуття прав оренди на земельну ділянку, пролонгації договору оренди землі.

Звернулася до І.Шапрана і делегація, утворена із землевпорядників сільських рад району. Вони потребували роз’яснень щодо умов припинення договорів оренди земель державної власності які перебувають в оренді громадян, але які ними не користуються, передачі державних земель у комунальну власність для створення громадських пасовищ, передачі земельних ділянок учасникам АТО у разі відсутності земель запасу на території сільської ради, розроблення технічної документації щодо встановлення меж населених пунктів і внесення їх до Державного земельного кадастру, порядку виділення земельних для створення сміттєзвалищ.

На всі питання були надані вичерпні консультації відповідно до чинного законодавства.