На Херсонщині громадяни активно користуються електронними сервісами Держгеокадастру. Однією з найпопулярніших залишається електронна послуга щодо замовлення витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Його можна замовити також безпосередньо з Публічної кадастрової карти.

Від початку нинішнього року в режимі онлайн мешканці Херсона і області замовили близько 22,5 тисячі таких документів. Найбільше замовлень виконали фахівці  щодо земельних ділянок, розташованих на території Каховського (3340), Голопристанського (2977) районів  та міста Херсона (2356).

Готові витяги громадяни отримали у Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі під час замовлення.

Нагадаємо: за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру можна замовити також такі послуги як витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку, відомості про права власності на земельні ділянки, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, можна подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою та запит на отримання документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою, здійснити державну реєстрацію земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками тощо.