З початку року до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надійшло 69,5 тис. заяв про надання адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Найбільше – стосовно державної реєстрації земельної ділянки (29 210 заяв) та надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку (27 001 заява). Лише за останній тиждень державні кадастрові реєстратори Херсонщини прийняли 1 893 заяви, що стосуються надання послуг, пов’язаних з веденням Державного земельного кадастру. У середньому щотижня надходить та своєчасно опрацьовується близько 1 700 відповідних заяв.

Від початку року фахівці землевпорядної служби Херсонщини здійснили 28 412 державних реєстрацій земельної ділянки, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 3 091 земельну ділянку, виправили 3 159 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, надали 6 874 викопіювання з кадастрової карти (плану) та 27 001 витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Найбільшу кількість адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру надано у Генічеському (6 554 послуги) та Білозерському (5 999 послуг) районах.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.