З початку року до державних кадастрових реєстраторів землевпорядної служби Херсонської області надійшло 67,6 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. У середньому, щотижня фахівці опрацьовують близько 1600 заяв.

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються державна реєстрація земельної ділянки (від початку року зареєстровано 27,4 тис.) та надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку (надано 26,3 тис.).

Крім того, фахівці землевпорядної служби Херсонщини видали 6 649 викопіювань з кадастрової карти,  внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 3 096 земельних ділянок, виправили 3 090 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

На інші послуги (державна реєстрація обмежень у використанні земель, внесення до ДЗК та надання відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць) припадає незначна частка – не більше ніж пів відсотка, усього запитано та надано 150 таких послуг. В цілому, від початку року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали 66 610 послуг.