Інформаційні та технологічні картки

Адміністративні послуги, що надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області

Наказ про внесення змін до наказу від 17.11.2017 №283/0/7-17 “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастром у Херсонській області”

Інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються відділом у Високопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області

Наказ про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастром у Херсонській області

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області.

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, через центр надання адміністративних послуг м. Херсона.

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області (у містах та районах).

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області (у містах та районах), через центри надання адміністративних послуг при відповідній місцевій державній адміністрації/органі місцевого самоврядування Херсонської області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.