Народився 17 листопада 1987 року у місті Магдебург, Німеччина.

Освіта повна вища, в 2010 році закінчив Херсонський національний технічний університет за спеціальністю «Технологія машинобудування», здобув кваліфікацію «Спеціаліст з технології машинобудування», у 2012 році в цьому ж вузі здобув кваліфікацію «Магістр державної служби».

Трудову діяльність розпочав у 2006 році, коли працював улітку вихователем ДП «Веселка». Влітку 2008 року був учнем слюсаря на Електромеханічному заводі м. Херсона. Державну службу розпочав по закінченні університету, у 2010 році, з посади провідного спеціаліста відділу державного контролю за додержанням земельного законодавства Управління Держземінспекції Головного управління Держкомзему у Херсонській області.

У2012 році отримав посаду головного спеціаліста відділу оперативного контролю за дотриманням земельного законодавства управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області. З серпня 2012 року працював інспектором інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона ДЖКГ Херсонської міської ради. З грудня 2012 року – головний спеціаліст відділу оперативного контролю за дотриманням земельного законодавства управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області. У серпні 2013 року очолив управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області. У липні 2015 року обіймав посаду заступника начальника – завідувача сектору державного земельного кадастру Відділу Держгеокадастру у Горностаївському районі Херсонської області, який і очолив у липні 2016 року. З березня до червня 2017 року обіймав посаду начальника Міськрайонного управління у Каховському районі та м. новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

З 9 червня 2017 року – заступник начальника Головного управління-начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

З  5 вересня 2018 року – в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.