Сьогодні відповідно до затвердженого графіка начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран провів особистий прийом громадян в Іванівці.

До відділу в Іванівському районі в цей день завітали 5 громадян, серед яких був, зокрема, й голова місцевої РДА Довбня С.М. з питанням порядку передачі державних земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність відповідно до розпорядження КМУ від 31.01.2018 №60.

І.Шапран пояснив, що вже спілкувався з головами 26 створених  в області об’єднаних територіальних громад, в Головному управлінні затверджено план-графік передачі земель державної власності с/г призначення в розпорядження ОТГ. Відповідно до нього роботи в Іванівському районі  (інвентаризація земельних ділянок, їх формування, реєстрація і передача) заплановані на жовтень.

Інші питання стосувалися створення громадських пасовищ, умов припинення дії договору оренди земельної ділянки та порядку присвоєння земельній ділянці кадастрового номера.  Усі громадяни отримали вичерпні відповіді на запитання.

Довідково.

З графіком прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області можна ознайомитися у розділі “Громадська приймальня”.