Черговий особистий прийом у начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області задля вирішення земельних питань відвідали 3 особи.

Серед інших до керівника управління звернулася громадянка з Олешківського району, яка отримала відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Основною причиною для відмови слугувало те, що документація була виготовлена за розпорядженням, виданим місцевою райдержадміністрацією ще в 2012 році. Тож тепер необхідно підтвердити чинність цього розпорядчого документа. Крім того, до проекту землеустрою були й інші зауваження. Якщо всі вони будуть усунуті, документація може бути погоджена.

З такими проблемами громадяни звертаються до Головного управління Держгеокадастру дуже часто. На жаль, отримавши свого часу документ про дозвіл на розробку землевпорядної документації від районної державної адміністрації, чимало потенційних землевласників не подбали про вчасне оформлення земельної ділянки. Саме тому й виникають подібні ситуації з відмовою в погодженні документації, що “розроблялася” роками.