Виділення землі учасникам бойових дій. Протягом тижня Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області видало 36 наказів про надання дозволів на розроблення проектів щодо відведення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення учасникам АТО. Загальна площа ділянок, на які отримані дозволи на розробку проектів склала 65,18 га.

За цей же період видано 24 накази про передачу у власність учасникам бойових дій ділянок загальною площею 48,0 га.

Ведення земельного кадастру. За тиждень з 29 березня по 5 квітня 2019 року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби зареєстрували на Херсонщині 450 земельних ділянок. Найбільше – 78 із них, у Скадовському районі. Друге місце за кількістю зареєстрованих ділянок посідає Білозерський район, де було зареєстровано 74 земельні ділянки.

Крім того, фахівці підготували і видали громадянам 605 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше – у  Бериславському (104) та Білозерському (57) районах.

Здійснення державного контролю. Проведено 7 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, виявлено 5 порушень. На усунення виявлених порушень видано 20 приписів, у двох випадках розраховано розмір шкоди загальною сумою близько 8300 грн.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. За тиждень з 01 по 05 квітня 2019 року експерти Херсонської області розглянули за принципом екстериторіальності 183 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Позитивні висновки отримали 111 примірників землевпорядної документації, що складає 61% від загальної кількості.