Виділення землі учасникам бойових дій. За тиждень з 1 по 11 березня 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області видало 9 наказів про надання дозволів на розроблення проектів щодо відведення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення учасникам АТО (ООС). Загальна площа ділянок, на які отримані дозволи на розробку проектів, склала 15,06 га.

За цей же період учасникам АТО (ООС) у власність передано 27 ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 51,89 га.

Ведення земельного кадастру. З 1 по 8 березня 2019 року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби у Херсонській області зареєстрували 421 земельну ділянку. Найбільше у Скадовському районі – 64 ділянки. Друге місце за кількістю зареєстрованих ділянок посідає Каховський район, де було зареєстровано 39 земельних ділянок.

Крім того, фахівці підготували і видали громадянам 467 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше замовників отримали таку послугу в Генічеському (42) та Великоолександрівському (40) районах.

Екстериторіальне погодження проектів землеустрою. За тиждень з 1 до 8 березня 2019 року експерти Херсонської області розглянули за принципом екстериторіальності 178 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Позитивні висновки отримали 123 примірники землевпорядної документації, що складає 69% від загальної кількості.

Усього з початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд 15 експертів Херсонщини надійшло 18 533 проекти землеустрою. Станом на 8 березня опрацьовано 18 453 проекти.