Шапран Ігор Анатолійович

Народився 22 вересня 1983 року в с. Долматівка Голопристанського району Херсонської області.

Освіта повна вища, в 2007 році закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія» та здобув кваліфікацію агронома, в 2012 році – Інститут післядипломної освіти Харківського національного університету за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», здобув кваліфікацію інженера-землевпорядника.

Трудову діяльність розпочав у липні 2007 року провідним спеціалістом Херсонського міжрайонного відділу з контролю за використанням та охороною земель Управління з контролю за використанням та охороною земель у Херсонській області, потім – у м. Херсоні.

Протягом 2009 року обіймав посади головного спеціаліста відділу планування, аналізу та здійснення інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Херсонської області, головного спеціаліста сектору звернень громадян та адміністративного провадження та головного спеціаліста Центрального регіонального сектору здійснення державного контролю за використанням і охороною земель Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Херсонській області.

У 2010 році працював головним державним інспектором Відділу Державного контролю за додержанням земельного законодавства Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області, згодом – начальником Відділу державного контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у м. Херсоні.

Від початку 2011 року – начальник відділу державного контролю за додержанням земельного законодавства Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області.

З вересня 2011 по червень 2012 року працював начальником Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області. Згодом – очолював відділ державного контролю за використанням та охороною земель Управління контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції у Херсонській області.

Липень – листопад 2012 року – головний спеціаліст Відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області. З листопада – працював начальником відділу Держземагентства у Білозерському районі Херсонської області.

У 2012 році нагороджений Почесною грамотою Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

З червня 2013 року по квітень 2015 – начальник Управління Держземагентства у м. Херсоні.

З квітня 2015 року – в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

З листопада 2016 року – начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.